Google ADS

Lajçak e përfundon takimin me Kurtin, nuk flet për media

19:26 | 1 Mars 2021

Ka përfunduar takimi mes kandidatit për kryeministër nga VV, Albin Kurtit dhe përfaqësuesit të Posaçëm të BE-së për dialogun Kosovë – Serbi, Mirosllav Lajçak.

Pas këtij takimi, Lajçak nuk është deklaruar për media.

Shpërndaje në rrjete sociale