Kryeministri Kurti emëron Arsim Berishën, zëvendësministër të Shëndetësisë

13:49 | 23 Prill 2021

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka emëruar sot Arsim Berishën, zëvendësministër të Shëndetësisë.

“I ka uruar suksese në plotësimin e detyrave dhe përgjegjësive të tij”, thuhet në një komunikatë për medie./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara