Kryeministri, Albin Kurti, mbledhë ministrat

10:15 | 22 Qershor 2021

Kryeministri, Albin Kurti, ka në agjendë dy aktivitete për medie gjatë ditës se sotme.

Nga ora 13:00 do të mbledhë kabinetin qeveritarë, por nuk i është dërguar medieve rendi i ditës.

Ndërsa nga ora 16:20 kryeministri Albin Kurti pret në takim ministrin e Punëve të Jashtme dhe Bashkëpunimit Ndërkombëtar të Italisë, Luigi Di Maio.

Agjendën e ka bërë të ditur Zyra e Kryeministrit./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara