Këto fluturime do të realizohen gjatë majit në Aeroportin e Prishtinës

00:01 | 19 Maj 2020

Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës “Adem Jashari” ka njoftuar për fluturimet ndërkombëtare, që cilat të realizohen gjatë muajit maj.

Përmes një statusi në Facebook, Aeroporti i Prishtinës ka bërë të ditur fluturimet e planifikuara për këtë javë: Prishtinë-Milano, Prishtinë-Zurich, Prishtinë-Dusseldorf dhe Prishtinë-Stuttgart.

Për fluturime, ANP ka kërkuar që pyetjet e qytetarëve të adresohen në Ambasadën e Kosovës në shtetin ku ndodhen, ndërkohë që për ndryshime eventuale të fluturimeve si dhe për bileta të kontaktohen drejtpërsëdrejti kompanitë ajrore dhe agjencionet./arbresh.info

Postimi i plotë:

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara