Kaos në rrugët e Kosovës, si pasojë e borës së madhe vetëaksidentohen dy vetura

20:04 | 21 Mars 2021

Moti i ligë dhe reshjet e pandërprera të borës kanë shkaktuar telashe në trafik.

Si pasojë borës së pa pastruar nëpër rrugë janë vetë aksidentuar dy vetura në magjistralen Prishtinë- Ferzaj, shkruan portali arbresh.info

Për shkak të mospastrimit të rrugëve nga ana e Ministrisë së Infrastrukturës, në Kosovë kanë ndodhur shumë aksidente. /arbresh.info/

Lexo edhe:

Reshje të mëdha të borës, policia apelon për kujdes te ngasësit e automjeteve – Arbresh.info

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara