Ja cila parti prin në Deçan

00:01 | 12 Qershor 2017

Koalicioni Partia Demokratike e Kosovës, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe Nisma për Kosovën (PAN), po prin bindshëm në komunën e Deçanit.

Sipas votave të numëruara deri më tani, PAN prin me 70.79% të votave, LDK me 19.91% dhe Vetëvendosje me 8.19%.

vv_1497218173-242072

Shpërndaje në rrjete sociale