Inaugurohet edhe një pjesë e autostradës ‘Arbën Xhaferi’, marrin pjesët krerët shtetëror

07:04 | 22 Dhjetor 2017

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi dhe Kryeministri Ramush Haradinaj marrin pjesë në Ceremoninë e Inaugurimit të gjysmë-segmentit të Dytë të Autostradës “Arbën Xhaferi”, Prishtinë – Hani i Elezit.

Ceremonia mbahet në fshatin Bibaj të Ferizajt duke filluar nga ora 11:00./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara