Identifikohet 31 vjeçari i vrarë me thika në Borsh

08:50 | 26 Korrik 2017

Një sherr i madh mes disa të rinjve në fshatin Borsh të Sarandës ka përfunduar me një të vdekur dhe një të plagosur.

Mësohet se shtetasi që ka mbetur i vrarë është 31 vjeçari me orgjinë nga fshati i Borshit, Premtim Bega.

Ndonëse nuk dihen ende shkaqet e sherrit mes të rinjve, paraprakisht mësohet se edhe një prej tre të plagosurve, i riu me iniciale E.O, 24-vjeç ndodhet në gjendje të rëndë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara