Google ADS

Humb kontrollin në veturë, vdes vozitësi në aksident

13:05 | 20 Nëntor 2017

Një person në fshatin Prilep të Deçanit, derisa ka qenë duke e drejtuar veturën e tij, si pasojë e mospërshtatjes së shpejtësisë së lëvizjes kushteve të rrugës ka humbur kontrollin mbi veturën e tij ka dalë nga rruga dhe është përplasur në rrethojat e një objekti.

Si pasojë e aksidentit viktima ka pësuar lëndime vdekjeprurëse.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar.

Trupi i pajetë u është liruar familjarëve për ceremoni të varrimit./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale