Hoxhaj: Sondazhet e fundit e kanë vënë në panik VV-në

01:03 | 9 Shkurt 2021

Kandidati për kryeministër nga PDK, Enver Hoxhaj, ka thënë se sondazhet e fundit e kanë vënë në panik Lëvizjen Vetëvendosje.

Përmes një debati në kanalin 10, Hoxhaj ka thënë se sondazhet e fundit, ato reale, kane panikuar VV-në.

“Sondazhi më i mirë është nga terreni dhe ju do të shihni që PDK do të jetë bindshëm e para.

Sondazhet që po i shohim, më shumë kanë një metodologji pothaujse afrikane të bërjes së sondazheve. “, tha Hoxhaj.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara