Hedhet poshtë aktakuza ndaj Hyrije Thaçit dhe dy zyrtarëve komunal

08:49 | 29 Gusht 2017

Është aprovuar ankesa e avokatit të ish-drejtoreshës së Shërbimeve Publike në Drenas, Hyrije Thaçit, për hedhjen poshtë të aktakuzës të ngritur ndaj saj dhe dy zyrtarëve komunal Vehbi Jashari dhe Shyqyri Bublaku.

“Vlerësoi se kjo aktakuzë kishte qëllim shantazhimin dhe dëmtimin e personalitetit tim nga indivdë të caktuar…edhe pse automjeti ishte me i mirë se që ishte kërkuar (dëshmi raporti i pranimit) dhe tash e 17 muaj përdoret në shërbim të qytetarëve të Drenasit dhe me gjerë!”, ka shkruar Thaçi në facebook.21077671-180725192471831-9190022800630516337-n

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara