Google ADS

Haradinaj thërret konferencë për media, flet për gazsjellësin dhe marrëveshjen për targat

09:05 | 1 Tetor 2021
A. B.

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj sot ka thirrur konferencë për media.

Konferenca do të mbahet me fillim nga ora 13:00, thuhet në komunikatën e kësaj partie, shkruan portali arbresh.info

Temat që do të diskutohen janë refuzimi i gazsjellësit amerikan dhe marrëveshja për targat me Serbinë. / arbresh.info/