Haradinaj nis takimet në partitë politike| Në PDK, takon Hoxhajn

12:14 | 9 Nëntor 2020

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj pas pak minutave pritet të zhvillojë një takim me strukturat e Partisë Demokratike të Kosovës.

Arbresh.info, ka mësuar se Haradinaj do të takoi ushtruesin e detyrës së kryetarit të PDK-së, Enver Hoxhaj.

Haradinaj pas këtij takimi do të zhvillojë edhe një takim me kryetarin e NISMA-s, Fatmir Limajn, shkruan Arbresh.info.

Haradinaj këtë takim e kishe planifikuar për të premten por nuk e realizoj pas zhvillimeve që Gjykata Speciale plaçkiti PDK-në dhe shtëpitë e Hashim Thaçit e Kadri Veselit/ Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara