Google ADS

Grabitje me armë zjarri në një pompë derivatesh në Podujevë

10:42 | 25 Janar 2023

Policia e Kosovës ka njoftuar se një grabitje me armë zjarri ka ndodhur në Podujeve.

Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur në pompën e derivateve, ku i dyshuari i maskuar fillimisht me armë zjarri kishte shtënë një herë në drejtim të lokalit dhe më pas nën kërcënimin e armës i kishte grabitur rreth 400 euro dhe kishte ikur në drejtim të panjohur.

Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë.

Rasti në procedurë hetimore, thuhet në raportin e policisë./arbresh.info/

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme