Google ADS

Grabitje e armatosur në një pompë derivatesh në Lipjan

10:51 | 23 Qershor 2024
K.B

Policia e Kosovës ka njoftuar se dy persona të maskuar, kanë kryer grabitje të armatosur në një pompë derivatesh në Lipjan.

Sipas raportit të policisë, ankuesi ka deklaruar në polici se të dyshuarit i kanë grabitur para.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se deri sa ishte në vendin e punës në pompën e derivateve, dy persona të maskuar dhe nën kërcënimin e armës së zjarrit i kanë grabitur para dhe janë larguar në drejtim të pa njohur. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në njoftimin e policisë./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme