Digjet një orë e rrymës, “Qafa” e Prishtinës në terr

21:35 | 5 Dhjetor 2021

Sonte rreth orës 20:30 minuta në një objekt në lagjen “Qafa” është djegur një orë e rrymës.

Sipas informacioneve të arbresh.info, nuk ka të lënduar teksa policia dhe zjarrfikësit janë në vendin e ngjarjes.

Shkak i kësaj, një pjesë e lagjes “Qafa” ka mbetur në terr. /arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara