Google ADS

Deputejta Kica-Xhelili uron festën e Kurban Bajramit

06:54 | 16 Qershor 2024
K.B

Deputetja nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Doarsa Kica-Xhelili ka uruar festën e Kurban Bajramit.

Ajo ka thënë që të festojmë së bashku frymëzimin dhe paqen e kësaj dite.

“Me Fat Bajrami!. Ta festojmë së bashku frymëzimin dhe paqen e kësaj dite!”./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale