Burri nga Kamenica humb jetën pasi bie nga ura në lumë, nisin hetimet

10:04 | 13 Maj 2022

Një burrë në fshatin Koretin të Kamenicës ka humbur jetën pasi ka rënë nga ura në lumë.

Në raportin 24 orësh të policisë bëhet e ditur se trupi i viktimës është dërguar për obduksion teksa rasti po cilësohet si vdekje e dyshimtë.

“Fsh. Koretin, Kamenicë 12.05.2022 – 17:00. Raportohet se viktima mashkull kosovar duke kaluar mbi një urë për këmbësor, ka rënë nga ura në lumë dhe si pasojë ka vdekur. Mjeku ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit, viktima është dërguar në IML për obduksion” thuhet në raport./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara