Burri e godet gruan duke e nxjerrë me karrocë nga QKUK-ja

08:29 | 6 Janar 2021

Sot gjatë ditës ka ndodhur një shpërthim i madh në Ferizaj, ku kanë mbetur të lënduar 43 persona.

Interesimi i mediave ishte shumë e madhe për ta përcjellë këtë ngjarje të rëndë.

Por, një rast i çuditshëm ndodhi sot në Qendren Klinike dhe Universitare të Kosovës.

Një burrë e godet një grua teksa e nxjerrë atë me karrocë nga QKUK-ja.

Ngjarja është filmuar nga kamera e Radio Televizionit të Kosovës, në momentin kur brenda objektit ishte ushtruesja e detyrës së presidentës Vjosa Osmani, e cila po i vizitonte të lënduarit.

Rasti ndodhe rreth minutës 4:19.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara