Brenda një muaji konfiskohen gjashtë revole nëpër dasma

13:51 | 31 Korrik 2018

Policia e Ferizajt bën të ditur se gjatë këtij muaji ka konfiskuar gjashtë pistoleta nëpër ahengje dhe dasma.

Sipas policisë, rastet kanë ndodhur në Ferizaj, Shtime, Kaçanik, përkatësisht nëpër fshatrat e këtyre zonave.

Pas identifikimit të të dyshuarve, dhe  shoqërimit të tyre në polici, me urdhër të prokurorisë, të gjitha këto raste janë përcjellur në procedurë të rregullt gjyqësore”, thuhet në një komunikatë për media.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara