Bllokohet ura nga vërshimet në lagjen Kalabria

16:02 | 4 Mars 2018

Tashmë uji është duke kaluar mbi një urë që ndodhet në Lagjen Kalabria në Prishtinë.

Siç thonë, banorët dhe siç shihet nga pamjet rruga që lidh lagjen është e pakalueshme.

Ata thonë se ura gati veçse është e shkatërruar plotësisht nga vërshimet dhe thonë se nuk ka pasur asnjë reagim nga organet përgjegjësi si komuna.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara