Google ADS

Bislimi uron Kurban Bajramin: Harmoni e begati në familjet tuaja

16:36 | 16 Qershor 2024
E.G

Zëvendëskryeministri i parë, Besnik Bislimi ka uruar festën e Kurban Bajramit.

Me anë të një postimi në Facebook, ai ka uruar që kjo festë të sjellë harmoni e begati në familjet e gjithëseciliti, shkruan Arbresh.info.

“Pranë njërit tjetrit, gjithmonë të bashkuar, përmes mirësisë dhe solidaritetit.”, ka shkruar ai./Arbresh.info/

Të ngjashme