Bislimi pret në takim Ministrin e Jashtëm të Republikës së Çekisë

11:40 | 29 Shtator 2022

Zëvendëskryeministri i parë për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog i Republikës së Kosovës, Besnik Bislimi, priti në takim Ministrin e Jashtëm të Republikës së Çekisë, Jan Lipavský.

Pas takimit do të ketë konferencë të përbashkët për medie./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme