Betohen 180 rekrutët e rinj të FSK-së

11:24 | 22 Tetor 2021

Sot po mbahet ceremonia e betimit të 180 rekrutëve të rinj të Forcës së Sigurisë së Kosovës, shkruan arbresh.com.

Në këtë ceremoni po marrin pjesë krerët më të lartë të shtetit, dhe familjarët e rekrutëve.

Në nderime të larta shtetërore 180 rekrut të rinjë u betuan në kazermën e FSK-së, “Skënderbeu”, në Ferizaj/arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara