Babë e bir mbetën të vdekur në Mitrovicë, dalin pamje nga vendi i ngjarjes

10:09 | 27 Maj 2022

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në orët e hershme të mëngjesit në një familje në veri të Mitrovicës, ku kanë mbetur të vdekur babë e bir.

Nga policia kanë konfirmuar se i dyshuari e ka therur me thikë për vdekje babain dhe vëllain e tij.

Zëvendësdrejtori rajonal i Mitrovicës Veriore, Besim Hoti ka konfirmuar se i njëjti është arrestuar.

Në media raportohet se personi që ka mbetur i vrarë nga i dyshuari, djali i tij është avokati Millan Bigoviq.

Mediat lokale në Mitrovicë kanë publikuar edhe pamje nga vendi ku ka ndodhur ngjarja./ arbresh.info/

lexo edhe:

Tragjedi në Mitrovicë, vdesin babë e bir

 

Shpërndaje në rrjete sociale