Avokati Ramiz Krasniqi njofton për procesin gjyqësor ndaj Sadri Ramabajës (LIVE)

12:13 | 11 Janar 2018

Zyra e Avokatit Ramiz Krasniqi mban takim me gazetarë ku do t’i njoftoj mediet dhe opinionin lidhur me procesin gjyqësor ndaj prof. dr. Sadri Ramabajës.

Arbresh.info ju sjell direkt takimin në videon më poshtë./Arbresh.info

Avokati Ramiz Krasniqi njofton për procesin gjyqësor ndaj Sadri Ramabajës

Posted by Arbresh.info on Donnerstag, 11. Januar 2018

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara