Arrestohen dy serbë dhe një shqiptar, shisnin toka me dokumente fals

12:13 | 7 Prill 2017

Policia e Kosovës njofton se dje në Çagllavicë ka arrestuar tre persona, një shqiptar dhe një serb nga Kosova dhe një serb nga Serbia.

Sipas Policisë të njëjtit kanë bërë shitjen e disa parcelave të tokës në mënyrë të paligjshme.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje./Arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale