Google ADS

Ardita Sinani pas shpalljes së fitores: Faleminderit, me mendje dhe zemër

23:33 | 2 Qershor 2024
E.G

Ardita Sinani nga Partia për Veprim Demokratik ka  shpallur fitoren në Preshevë.

Me anë të një postimi në Facebook, ajo ka falënderuar të gjithë qytetarët për mbështetje, shkruan Arbresh.info.

“Faleminderit, me MENDJE dhe ZEMER”, ka shkruar ajo./Arbresh.info/