Aksident trafiku në magjistralen Prizren- Gjakovë (FOTO)

19:47 | 20 Korrik 2017

Para pak minutash në magjistralen Prizren- Gjakovë, më konkretisht në fshatin Landovicë ka ndodhur një aksident trafiku.

Në aksident janë përfshirë dy vetura një BMË dhe një GOLF 4, transmeton Indeksonline.

Derisa policia po qëndron në vendin e ngjarjes, nuk dihet ende nëse ka të lënduar.

20272079-1444282652275066-1411429632-n auto-policia-tirane1480439476-1 20272008-345500159214187-331407639-n 1-2767

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara