Aksident me të lënduar në fshatin Lluzhan

20:57 | 10 Janar 2018

Në magjistralen Prishtinë-Podujevë, përkatësisht në fshatin Lluzhan, ka ndodhur një aksident me lëndime trupore.

Zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti ka thënë për portalin Arbresh.info se në këtë aksident ishin të përfshira dy automjete.

Sot rreth orës 14:00 në rrugën Prishtinë-Podujevë në fshatin Lluzhan ka ndodhur aksident komunikacioni me lëndime trupore. Në aksident janë të përfshira dy automjete, një autobus dhe një kamion. Në këtë aksident lëndime trupore kanë pësuar tre persona dhe të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor” ka thënë ajo./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara