Google ADS

Aksident në Mitrovicë, lëndohet një person

14:58 | 7 Qershor 2024
R J
Një aksident trafiku në rrugën “Agim Ramadani” në Mitrovicë la të lënduar një person.

I njëjti është trajtuar në Spitalin e Mitrovicës e më pas është liruar.

Lajmin për Arbresh.info e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë, Fixhrije Pllana.

“Sot në rrugën ,,Agim Ramadani”” rreth orës 11:20, ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime, viktima është trajtuar në spitalin rajonal Mitrovicë dhe është liruar”, ka thënë ajo./Arbresh.info