Aksident me të lënduar në magjistralen Prishtinë-Podujevë (FOTO)

14:42 | 12 Shtator 2017

Një aksident ka ndodhur mes dy veturave në magjistralen Prishtinë-Podujevë më saktësisht në Lebanë.

Sipas lexuesve të portalit arbresh.info në këtë aksident ka të lënduar.

Policia dhe Ambulanca kanë dal në vend të ngjarjes./arbresh.info

21742219_10155570852555692_1821700504_o 21745119_10155570852550692_106991874_o 21733675_10155570852545692_1687015947_o

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara