Aksident i rëndë në fshatin Lluzhan të Podujevës, ka të lënduar (FOTO)

17:15 | 9 Korrik 2017

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në fshatin Lluzhan të komunës së Podujevës.

Nga ky ka pasur edhe të lënduar, por gjendja e të cilëve nuk dihet, raporton lajmi.net

Si shihet nga fotografitë, vetura e tipit Golf 2 ka rënë në humnerë, dhe është e shkatërruar totalisht.

Njesitet policore të trafikut janë në vendin e ngjarjes dhe po kryejnë hetime për rastin.

Policia e Kosovës kohëve të fundit ka bërë thirrje vazhdimisht që vozitësit të kenë kujdes në komunikacion.

555-3 2222 111-1

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara