Ahmeti: Në muajin nëntor u paguan edhe 617 qytetarë për Covid-19

20:20 | 4 Nëntor 2021

617 qytetarë të komunës së Prishtinës, të cilët kanë plotësuar kriteret e rimburësimit për Covid-19 janë paguar.

Kështu ka bërë të ditur kreu i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti përmes një njoftimi në Facebook, shkruan arbresh.info.

“Paguhen edhe 617 qytetarë për #covid19 për muajin Nëntor të cilët i kanë përmbushur kriteret e rimbursimit. Aplikuesit që nuk e gjejnë kodin unik të tyre dhe që kanë aplikuar gjatë muajve Dhjetor 2020 – 20 Tetor 2021, duhet të na shkruajnë email për të parë se ku qëndron problemi: [email protected], duke e dërguar numrin personal dhe vërtetimin e testit PCR”, shkruan Ahemti. /arbresh.info/

Lajmet më të lexuara