Abdixhiku viziton odën e Sali Çekajt: Mes kujtimeve për patriotët e mëdhenj të vendit

19:11 | 22 Tetor 2022

Lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku ka bërë një vizitë tek oda e ish-komandantit të UÇK-së, Sali Çekaj, bashkë me deputetët Anton Çuni dhe Armend Zemaj.

Këtë e bëri të ditur vet Abdixhiku përmes një postimi në rrjetin social Facebook.

“Në odë të Sali Çekajt, mes kujtimeve për patriotët e mëdhenj të vendit”, shkroi Abdixhiku./arbresh.info/