Abdixhiku: LDK-ja do të ushtrojë rolin opozitarë përballë një pushteti absolut

20:26 | 4 Prill 2021

Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku thotë se LDK-ja ashtu siç është zotuar ishte konstruktive dhe kontribuoi në zgjedhjen e presidentit.

Ai shpreson që presidentja të ushtrojë rolin e saj me dinjitet.

“LDK në këtë moment e tutje, pas vënies së qetësisë për njerëzit tanë, do të ushtrojë rolin opozitarë përballë pothuajse një pushteti absolut”, deklaroi Abdixhiku./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara