96 raste pozitive me COVID-19 në Kosovë

07:47 | 23 Janar 2023

Aktualisht në vendin tonë janë 96 raste aktive me COVID-19.

Sipas IKSHPK-së vetëm gjatë 24 orëve të fundit 10 persona kanë rezoltuar pozitiv, pas 95 testimeve të bëra.

janë shëruar 12 persona si dhe të hospitalizuar janë tetë persona./arbresh.info

 

Shpërndaje në rrjete sociale