Google ADS

Vajza në Prishtinë rrah brutalisht prindërit e saj

09:57 | 3 Tetor 2022

Një vajzë dyshohet se i ka sulmuar fizikisht prindërit e saj të dilën në Prishtinë.

Si pasojë e sulmit viktimat kanë marrë lëndime trupore dhe atyre u është ofruar ndihma mjekësore.

Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje, njofton raporti 24 orësh i policisë.

“Prishtinë 02.10.2022-15:00 Është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi e njëjta kishte sulmuar fizikisht familjarët e saj. Si pasojë e sulmit viktimat kanë pësuar lëndime trupore për çka dhe u është ofruar tretman mjekësorë. Me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje”./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale