52 raste aktive me COVID-19

07:26 | 1 Shkurt 2023

Aktualisht janë 52 raste aktive me COVID-19.

Instituti Kombëtarë i Shëndetit Publik ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar tetë raste të reja me COVID-19, pas 37 testimeve të bëra.

Sipas tyre janë shëruar nëntë persona si dhe tre të tjerë janë hospitalizuar,thuhet në njoftimin e IKSHPK-së./arbresh.info

 

Shpërndaje në rrjete sociale