Gjendet i vdekur një person në Ferizaj

10:35 | 10 Maj 2022

Një burrë është gjetur i vdekur në rrugën “Zenel Hajdini” në Ferizaj.

Për rastin ka njoftuar Policia, përmes raportit 24 orësh.

“Rr. Zenel Hajdini, Ferizaj 09.05.2022-19:55. Një mashkull kosovar ka raportuar se ka vërejtur në person mashkull të shtrirë. Njësitë relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes ku është konstatuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raport./arbresh.info/

Lajmet më të lexuara