49 raste të reja me Covid-19 në Kosovë

15:06 | 7 Tetor 2020

Në 24 orët e fundit janë shënuar 49 raste me Covid-19 në vendin tonë.

Kështu ka bërë të ditur Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike, shkruan arbresh.info

Ndërsa janë shëruar 92 të tjerë./arbresh.info/

Njoftimi i plotë i IKSHPK-së:

92 TË SHËRUAR DHE 49 RASTE ME COVID-19!Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK…

Publiée par Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës sur Mercredi 7 octobre 2020

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara