Google ADS

Qeveria në shërbim, Peci: 100 ton prodhimi ditor i perimeve

11:26 | 10 Korrik 2024
A B

Ministri i Bujqesisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, ka bërë të ditur se mbi 10 milionë grante e subvencione janë dhënë në Mamushë gjatë këtij mandati.

Sipas tij, 100 ton prodhimi ditor i perimeve.

“Mbi 10 milionë grante e subvencione në Mamushë gjatë këtij mandati. 100 ton prodhimi ditor i perimeve. Qeveria në shërbim të prodhimit”, shkruan Peci./Arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme