Flet ish-deputeti i LVV-së Mefail Bajqinovci, pasi i kaplohet nga zjarri vetura

19:19 | 22 Shkurt 2021

Vetura e ish-deputetit dhe kandidatit për deputet nga radhët e LVV-së, Mefail Bajqinovci është kapluar nga flakët.

Rasti ka ndodhur në Prishtinë, tek lagjja “Arbëria”, raporton arbresh.info

Bajqinovci për arbresh.info ka thënë se gjendja  e tij shëndetësore është e mirë.

“Po është e vërtet vetura është kapluar nga flaka, dhe menjëherë kam dalur nga vetura, gjendja ime shëndetësore është mirë, edhe Policia ka dal në vend te ngjarjes”, ka thënë ai.

 

Lajmet më të lexuara