Shpërthim në Lagjen e Boshnjakëve në Mitrovicë, policia jep detaje

21:44 | 7 Dhjetor 2022

Një shpërthim ka ndodhur pak minuta më parë në Lagjen e Boshnjakëve në Mitrovicë.

Portali arbresh.info ka kontaktuar me zëdhënësin e Policisë së Kosovës për Rajonin e Mitrovicës në Veri, Besim Hoti.

Hoti bëri të ditur se bëhet fjalë për mjete piroteknike dhe nuk ka dëme.

Njësiti policorë ka dal në vendin e ngjarjes./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale