Google ADS

Përurohet sot Klinika e Onkologjisë, marrin pjesë Kurti e Vitia

07:00 | 20 Maj 2024
E.H

Kryeministri i vendit, Albin Kurti dhe ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia so të marrin sot pjesë në ceremoninë e përurimit e renovimeve në Klinikën e Onkologjisë.

Ceremonia e përurimit do të filloj nga ora 09:00 në QKUK./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale