Burri nga Lipjani ankohet në polici se e kanë rrahur gruaja dhe vajza

09:21 | 27 Gusht 2021

Një burrë nga Lipjani është ankuar në Polici se gruaja dhe vajza e tij janë duke ushtruar dhunë psikike dhe fizike ndaj tij.

Sipas policisë, janë intervistuar personat e përfshirë në rast, dhe rasti po vazhdon në procedurë të rregullt.

Lipjan 26.08.2021 – 09:20. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se bashkëshortja dhe vajza e tij të dyshuarat femra kosovare, kishin ushtruar dhunë psikike dhe fizike ndaj tij. Pas intervistimit me urdhër të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt./arbresh.info/

Lajmet më të lexuara