194 ekipe mobile nëpër Kosovë

07:51 | 17 Tetor 2021

194 ekipe mobile janë nëpër Kosovë të angazhuara nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, 23 prej tyre janë vetëm në kryeqytet.

109 ekipe mobile janë nëpër të gjithë Kosovën për persona që për arsye të ndryshme nuk mund të shkojnë në qendrat e tyre të votimit.

87 ekipe janë të angazhuara për personat që janë të infektuar me COVID19 dhe nuk mund të shkojnë në qendrat e votimit shkaku i izolimit./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara