Vox Pop: A mendoni se jeni i/e bukur?

20:56 | 24 Nëntor 2018

n’ZOOM edhe këtë javë solli më të rejat e kulturës dhe showbizit vendor.

Pjesë e edicionit të ri ishte edhe rubrika ‘VOX POP’, përcjell arbresh.info.

Qytetarët kanë dhënë mendimet e tyre në lidhje me pyetjet: A mendoni se jeni i/e bukur?

Çfarë note do i jepnit vetës?

Çfarë mendimi keni për vetën?

Mos i humbisni përgjigjet e tyre interesante./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale