Seks, orgji dhe drogë, turistët harbohen në Korfuz (FOTO)

13:55 | 28 Korrik 2017

Nëse Shqipëria do hapet një ditë për grupet e turistëve të rinj, kryesisht atyre nga Britania e Madhe, duhet të përgatitet edhe për skena skandaloze, si këto në ishullin e Korfuzit, vetëm pak kilometra larg Sarandës.

Të rinjtë anglezë jo vetëm që nuk e kanë për turp, por tashmë kanë krijuar edhe një faqe të posaçme në Facebook ku shpërndajnë bëmat në zonën e ishullit të njohur si Kavos.

Të dehur që i zë gjumi në rrugë apo plazhe. Ndërsa disa të tjerë zhvishen gjatë festave të nxehta me alkool, kjo është vetëm një grimcë e asaj çka ndodh realisht aty.

cvcxv

dfgfdh

cfdbfd

fbfg

fdgfh

fhbgf

gfghhh

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara