Njihuni me grimin më të çuditshëm (FOTO)

15:51 | 19 Maj 2017

Artistët e grimit kanë arritur të bëjnë gjëra të mrekullueshme me produktet e make up-it. 

Krijimtaria e tyre është rritur dhe artistët e kozmetikës kanë bërë në fytyrat e njerëzve gjëra të çuditshme.

Grimi i tyre është i bërë 3D dhe duket sikur është i vërtetë.

Për më shumë shihni fotot e mëposhtme:

oo-5

o-3

ppp

p

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara